Dentální Centrum MUDr. Taha s.r.o.

Vítejte na našich internetových stránkách. Zvolili jsme tuto formu pro lepší poskytování informací o našich službách v oblasti zubního lékařství.

Jako akreditované pracoviště v oboru parodontologie nabízíme zubní péči pro celou rodinu a specializujeme se na parodontologii, estetickou stomatologii a imlantologii. Díky kombinaci nejnovějších pokroků ve stomatologii s jedinečným osobním přístupem, vám náš tým poskytne vhodnou péči v příjemném prostředí.

Umožňujeme i neregistrovaným pacientům využít našich služeb v oblasti parodontologie implantologie a bělení zubů. 

Jsme připraveni konzultovat vaše obtíže a nejistoty v těchto oblastech.

Prohlédněte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!


Vážení pacienti, v případě, že jste v posledních 14 dnech byli v oblastech se zvýšeným výskytem koronaviru (Itálie, Německo, Rakousko, Asie, atd..) a čeká Vás ošetření na našem pracovišti, informujte nás o tom (telefonicky, emailem) co nejdříve . Stejně tak nás informujte pokud jste byli v kontaktu s osobou, která v těchto lokalitách v posledních dvou týdnech pobývala. Jedná se o preventivní protiepidemiologické opatření doporučené Českou stomatologickou komorou pro ochranu personálu naší kliniky i Vás pacientů.


Naše pracoviště funguje, ale v omezeném provozu!
Pro akutní případy je stále vyhrazený čas mezi 8-9 hodinou.
Recepce je Vám k dispozici mezi 8-12 hodinou.

V současné epidemiologické situaci kvůli koronaviru provádíme pouze preventivní prohlídky a kontroly hygieny a parodontologické kontroly u objednaných pacientů.
Veškeré zákroky spojené se vznikem aerosolu v této situaci neprovádíme!
Naše, do této doby přísné, hygienické zásady jsme ještě zpřísnili!
Pokud jste v karanténě nebo sdílíte domácnost s někým kdo je v karanténě nebo máte projevy respiračního onemocnění prosím kontaktujte naši recepci pro změnu termínu.

Přejeme hlavně zdraví!

Děkujeme za pochopení